TISSOT SRV Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1601101104300






-1000x1000.jpg)






-80x80.jpg)
TISSOT SRV Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1601101104300
395,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
318,55€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: T1601101104300
Ανακαλύψτε την κομψότητα του Tissot SRV , ενός γυναικείου ρολογιού εμπνευσμένου από το διαχρονικό Art Deco στυλ. Με ορθογώνια κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι (30mm x 21.8mm), καντράν σε μπλε με ρωμαϊκούς αριθμούς και ζαφειρένιο κρύσταλλο αντοχής, συνδυάζει το vintage design με τη σύγχρονη ελβετική ακρίβεια.
∆ωρεάν Συσκευασία ∆ώρου
Eξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος της επίσημης αντιπροσωπείας
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 21.8mm x 30mm |
| πάχος | 7,2mm |
| βάρος | 74gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |



-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)