TISSOT T-Lady Bellissima Small Lady Ρολόι Γυναικείο Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1260101101300
-1000x1000.png)
-1000x1000.png)
-1000x1000.png)
-1000x1000.png)
-1000x1000h.png)
-1000x1000.png)
-1000x1000.png)
-80x80.png)
-80x80.png)
-80x80.png)
-80x80.png)
-80x80h.png)
-80x80.png)
-80x80.png)
TISSOT T-Lady Bellissima Small Lady Ρολόι Γυναικείο Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1260101101300
495,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
399,19€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: T1260101101300
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 26mm |
| πάχος | 6,9mm |
| βάρος | 59gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300.png)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)


-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)