TISSOT T-Lady T-Wave Ρολόι Γυναικείο Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1122101111300
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
TISSOT T-Lady T-Wave Ρολόι Γυναικείο Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1122101111300
395,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
318,55€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: T1122101111300
Υπάρχει μια κάποια χάρη στον τρόπο που μια μεταξωτή κορδέλα στροβιλίζεται στον άνεμο. Είναι αυτή η κομψότητα και η ελαφρότητα που ενέπνευσε το σχεδιασμό του Tissot T-Wave. Οι καμπύλες της θήκης και οι ωτίδες ακολουθούν τις αρμονικές γραμμές που σχηματίζονται από τη ρευστή κίνηση μιας κορδέλας. Το Tissot T-Wave είναι ένα κόσμημα που μπορεί να φορεθεί σε κάθε περίσταση, προσθέτοντας μια πινελιά κομψότητας σε ένα καθημερινό ντύσιμο ή συμπληρώνοντας ένα κοκτέιλ φόρεμα για μια ιδιαίτερη περίσταση.
Πληροφορίες μηχανισμού :Ελβετικός quartz με 3 ρουμπίνια,
Λειτουργίες:EOL (ένδειξη τέλους ζωής μπαταρίας)
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 30mm |
| πάχος | 8,7mm |
| βάρος | 73gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.png)
-300x300.png)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)