CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ MTD-1053D-1AV
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)

-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)

CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ MTD-1053D-1AV
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
91,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
73,39€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: MTD-1053D-1AV
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 43mm |
| πάχος | 11.5mm |
| αδιάβροχο | 20m (να μην έρχεται σε επαφή με νερό) |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | neobrite |
-300x300.jpg)





-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


