CASIO Vintage Χρονογράφος Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ A-168WERG-2AEF

CASIO Vintage Χρονογράφος Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ A-168WERG-2AEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
74,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
59,68€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: A-168WERG-2AEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μωβ, ροζ |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 36.3mm |
| πάχος | 9.6mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Φθορίζων φωτισμός οθόνης Χρονόμετρο - 1/100 δευτ. - 1 ώρα Ημερήσιο ηχητικό σήμα Αυτόματο ημερολόγιο 12/24-ωρη ένδειξη της ώρας. |




-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


