CASIO Vintage Ρολόι Χρονογράφος Γκρι ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ AQ-800ECGG-4AEF

-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)

-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
CASIO Vintage Ρολόι Χρονογράφος Γκρι ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ AQ-800ECGG-4AEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
91,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
73,39€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: AQ-800ECGG-4AEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πορτοκαλί |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό, ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 32.1mm |
| πάχος | 8,7mm |
| βάρος | 52gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Λειτουργία δεύτερης ζώνης ώρας Χρονόμετρο 1/100 δευτερόλεπτο - 1 ώρα Καθημερινό Beep Αυτόματο Ημερολόγιο Εμφάνιση ώρας 12/24 ωρών |
-300x300.jpg)





-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


