CASIO Vintage Ρολόι Χρονογράφος Ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ A-158WEA-1EF












CASIO Vintage Ρολόι Χρονογράφος Ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ A-158WEA-1EF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
35,48€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: A-158WEA-1EF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 8.2mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Χρονογράφος Δευτερολέπτου Αντίστροφη Μέτρηση Ξυπνητήρι Πλήρες Αυτόματο ημερολόγιο Προβολή 'Ωρας σε 12/24ωρη Βάση Φωτισμός |
| Χαρακτηριστικά (θερμός) | |
| Βάρος | 48 g |







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


