CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Ασημί Μαύρο Δερμάτινο Λουράκι MTP-1302PGL-9AVEF




CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Ασημί Μαύρο Δερμάτινο Λουράκι MTP-1302PGL-9AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
91,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
73,39€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: MTP-1302PGL-9AVEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| χρώμα λουριού | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 38.5mm |
| πάχος | 9,4mm |
| βάρος | 64gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | neobrite |


-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


