CASIO collection Ροζ Επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι B-640WC-5A


CASIO collection Ροζ Επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι B-640WC-5A
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
62,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
50,00€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: B-640WC-5A
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ροζ χρυσό ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | ροζ χρυσο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 38mm |
| πάχος | 8mm |
| βάρος | 48gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
Ετικέτες:
casio collection roz epikhrusomeno anoxeidoto atsali b-640wc-5aef
, b-640wc-5aef
, casio
, collection
, retro
, roloi
, 50eu-100eu
, andrika
, gunaikeia
, casual
, classic
, klassika


-300x300.jpg)
-300x300w.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


