CASIO Edifice Ανδρικός Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ EFV-160D-7AVEF






CASIO Edifice Ανδρικός Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ EFV-160D-7AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
109,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
87,90€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: EFV-160D-7AVEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 10mm |
| βάρος | 110gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |








-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


