CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ MTP-1221A-1AVEG




CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ MTP-1221A-1AVEG
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
57,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
45,97€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: MTP-1221A-1AVEG
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 39mm |
| πάχος | 10mm |
| βάρος | 96gr |
| αδιάβροχο | 20m (να μην έρχεται σε επαφή με νερό) |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | neobrite |

-300x300h.jpg)


-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


