CASIO G-SHOCK Limited Edition Ρολόι Πορτοκαλί Καουτσούκ Λουράκι DW-6900GL-4ER
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)

-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)

CASIO G-SHOCK Limited Edition Ρολόι Πορτοκαλί Καουτσούκ Λουράκι DW-6900GL-4ER
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
174,00€
205,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
140,32€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: DW-6900GL-4ER
Ρολόι Casio με πλαίσιο από καουτσούκ και πορτοκαλί καουτσούκ λουράκι. Το ρολόι έχει ψηφιακό καντράν.Αδιάβροχο στα 20μ(Κολύμβηση σε μικρό βάθος)
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι,Display Flasher
Ανθεκτικό σε χτυπήματα και κραδασμούς.
Ωριαίο ηχητικό σήμα.
Πλήρως αυτόματο ημερολόγιο έως το έτος 2099.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD, πορτοκαλί |
| χρώμα λουριού | πορτοκαλί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 50mm |
| πάχος | 18,7mm |
| βάρος | 67gr |
| αδιάβροχο | 20m (να μην έρχεται σε επαφή με νερό) |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Ανθεκτικό στους κραδασμούς, Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι,Ωριαίο ηχητικό σήμα. Πλήρως αυτόματο ημερολόγιο έως το έτος 2099. |
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)








-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)