CASIO G-SHOCK Χρονογράφος Ρολόι Γκρι Καουτσούκ Λουράκι GA-2110ET-8AER
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)

-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)

- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: GA-2110ET-8AER
Το ρολόι αυτο είναι ένα ανθεκτικό ρολόι με γκρι λουράκι καουτσούκ και γκρι καντράν. Είναι ανθεκτικό στους κραδασμούς και αδιάβροχο έως και 200 μέτρα βάθος, καθιστώντας το ιδανικό για όλους τους τύπους δραστηριοτήτων.
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Χρονογράφος, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Ξυπνητήρι, Παγκόσμια ώρα
Η αντικραδασμική κατασκευή του το προστατεύει από τα χτυπήματα και τους κραδασμούς.
Εμφανίζει την τρέχουσα ώρα μεγάλων πόλεων και συγκεκριμένων περιοχών σε όλο τον κόσμο.
Το ημερήσιο ηχητικό σήμα εκπέμπεται κάθε μέρα την ώρα που έχετε ορίσει. Επιπλέον, διαθέτει πέντε ανεξάρτητα ηχητικά σήματα τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν έτσι ώστε να σας υπενθυμίζουν σημαντικές υποχρεώσεις.
Με το πάτημα ενός κουμπιού, οι δείκτες κινούνται και επιτρέπουν ευκολότερη θέαση των λειτουργιών όπως το χρονόμετρο ή η ημερομηνία.
Υπάρχει η δυνατότητα απενεργοποίησης ηχητικού σήματος των κουμπιών.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD, γκρι |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό, ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 45.4mm |
| πάχος | 11,8mm |
| βάρος | 51gr |
| αδιάβροχο | 200m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | neobrite |
| επιπλέον λειτουργίες | Ανθεκτικό στους κραδασμούς Οθόνη με επίστρωση Neobrite 5 ημερήσια ηχητικά σήματα Λειτουργία μετακίνησης των δεικτών Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση ηχητικού σήματος κουμπιών Αυτόματο ημερολόγιο |
-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)









-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)