CASIO G-SHOCK Χρονογράφος Ρολόι Μαύρο Καουτσούκ Λουράκι GA-110GB-1AER






CASIO G-SHOCK Χρονογράφος Ρολόι Μαύρο Καουτσούκ Λουράκι GA-110GB-1AER
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
131,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
105,65€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: GA-110GB-1AER
Το ρολόι αυτο είναι ένα ανθεκτικό ρολόι με μαύρο χρώμα και χρυσές λεπτομέρειες. Έχει κατασκευαστεί από ανθεκτικά υλικά και διαθέτει λουράκι σε μαύρο χρώμα. Είναι ανθεκτικό στους κραδασμούς και αδιάβροχο έως και 200 μέτρα βάθος, καθιστώντας το ιδανικό για όλους τους τύπους δραστηριοτήτων.
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Δυνατότητα προβολής σε 12/24ωρη βάση
Πλήρες αυτόματο ημερολόγιο
5 alarms με δυνατότητα επαναληπτικής ειδοποίησης (snooze)
αντίστροφης μέτρησης
1/100 δευτερολέπτου
Παγκόσμια ώρα
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό, LCD |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό, ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 55mm |
| πάχος | 16.9mm |
| βάρος | 72gr |
| αδιάβροχο | 200m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Δυνατότητα προβολής σε 12/24ωρη βάση Πλήρες αυτόματο ημερολόγιο 5 α με δυνατότητα επαναληπτικής ειδοποίησης (snooze) αντίστροφης μέτρησης 1/100 δευτερολέπτου Παγκόσμια ώρα |

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)







-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)