CASIO G-SHOCK Χρονογράφος Ρολόι Λευκό Καουτσούκ Λουράκι DW-5600TL-7ER
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
CASIO G-SHOCK Χρονογράφος Ρολόι Λευκό Καουτσούκ Λουράκι DW-5600TL-7ER
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
119,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
95,97€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: DW-5600TL-7ER
Ρολόι Casio με πλαίσιο από καουτσούκ και λευκό καουτσούκ λουράκι. Το ρολόι έχει ψηφιακό καντράν.Αδιάβροχο στα 200μ(Κολύμβηση σε μικρό βάθος)
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ:
Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι,χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης,διαφορετικά ηχητικά σήματα,Αυτόματο ημερολόγιο
Η αντικραδασμική κατασκευή του το προστατεύει από τα χτυπήματα και τους κραδασμούς.
Η οθόνη αναβοσβήνει μόλις φτάσει η ώρα ενεργοποίησης του ξυπνητηριού, του χρονομέτρου αντίστροφης μέτρησης ή του ωριαίου ηχητικού σήματος.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό, LCD |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 42.8mm |
| πάχος | 13,4mm |
| βάρος | 52gr |
| αδιάβροχο | 200m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Ανθεκτικό στους κραδασμούς, Display Flasher (η οθόνη αναβοσβήνει μόλις φτάσει η ώρα ενεργοποίησης του ξυπνητηριού, του χρονομέτρου αντίστροφης μέτρησης ή του ωριαίου ηχητικού σήματος). |
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)











-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)