CASIO Stadard Ρολόι Ανδρικό Μαύρο Kαουτσούκ λουράκι AQ-S820W-1AVEF

CASIO Stadard Ρολόι Ανδρικό Μαύρο Kαουτσούκ λουράκι AQ-S820W-1AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
68,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
54,84€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: AQ-S820W-1AVEF
Casio ρολόι με πλαίσιο και μαύρο λουράκι από καουτσούκ. Το ρολόι έχει μαύρο καντράν, ασημί φωσφορούχους δείκτες & ενδείξεις Αδιάβροχο στα 10μ(Κολύμβηση - Θαλάσσια Σπορ).
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Τεχνολογία Tough Solar – Φόρτιση με ηλιακή ή τεχνητή φωτεινότητα για αυτονομία έως 10 μήνες
Ανθεκτικότητα στο νερό έως 100 μέτρα (10 bar) – Κατάλληλο για κολύμπι και δραστηριότητες νερού
Αναλογική και ψηφιακή ένδειξη ώρας
Παγκόσμια ώρα – 48 πόλεις σε 31 ζώνες ώρας
Χρονόμετρο 1/100", 2 χρονομετρητές αντίστροφης μέτρησης και 5 καθημερινοί συναγερμοί
Αυτόματο ημερολόγιο έως το 2099
LED φωτισμός με χαμηλή κατανάλωση
Ένδειξη στάθμης μπαταρίας και λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό, ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 50mm |
| πάχος | 12,7mm |
| βάρος | 46gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | Solar |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |




-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


