CASIO Vintage Ρολόι Unisex Επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ A-171WEG-9AEF






CASIO Vintage Ρολόι Unisex Επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ A-171WEG-9AEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
80,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
64,52€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: A-171WEG-9AEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 36.6mm |
| πάχος | 9,2mm |
| βάρος | 46gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Ημέρα Ημερομηνία Χρονογράφος δευτερολέπτου Χρονόμετρο Ξυπνητήρι Φωτισμός.νδειξης της ώρας |



-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


