CITIZEN Automatic Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι NH8391-51EE

-1000x1000h.jpg)


-1000x1000.jpg)
Αυτόματο

-80x80h.jpg)


-80x80.jpg)
CITIZEN Automatic Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι NH8391-51EE
Επίσημοι Μεταπωλητές
262,00€
276,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
211,29€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: NH8391-51EE
Ρολόι Αυτόματο της Citizen με κάσα 40χιλ. από ασημί ανοξείδωτο ατσάλι και μαύρο καντράν και ένδειξη ημέρας και ημερομηνίας. Το δέσιμο γίνεται με υψηλής ποιότητας ασημί ανοξείδωτο ατσάλι. Αδιάβροχο στα 50m (πλύσιμο χεριών - κρύο ντουζ).Διαθέτει αυτόματο μηχανισμό και έχει αυτονομία 42 ωρών.
Επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας 3 χρόνια με ισχύ σε όλη την ΕΕ
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40.2mm |
| πάχος | 13,1mm |
| βάρος | 135gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

-300x300.jpg)
%20(1)-300x300w.jpg)


-300x300w.jpg)



-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)