CITIZEN Promaster DIVER ECO DRIVE Ρολόι Mαύρο Καουτσούκ λουράκι BN2036-14E




-1000x1000.jpg)




-80x80.jpg)
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: BN2036-14E
Ρολόι Citizen με κάσα 46,5χιλ. από ανοξείδωτο ατσάλι και μαύρο καντράν με φωσφορούχους δείκτες . Το δέσιμο γίνεται με μαύρο καουτσούκ.Αδιάβροχο στα 200m (κατάλληλο για καταδύσεις).
Λειτουργίες:Μετρητής βάθους, Ένδειξη αποθέματος ενέργειας, Ένδειξη αποφόρτισης μπαταρίας, ημερομηνία, Λειτουργία ανίχνευσης κραδασμών, Συναγερμός αποσυμπίεσης, Σημείωση μέγ. βάθος κατάδυσης
Επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας 2 χρόνια με ισχύ σε όλη την ΕΕ
*Τα ρολόγια Eco-Drive είναι ρολόγια που κατασκευάζονται από την εταιρεία Citizen Watch Co., Ltd. Το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό τους είναι ότι λειτουργούν με ενσωματωμένες φωτοβολταϊκές κυψέλες, οι οποίες φορτίζουν την ενσωματωμένη μπαταρία. Αυτό σημαίνει ότι δεν απαιτείται αλλαγή μπαταρίας, καθώς η ενέργεια προέρχεται από τον ήλιο ή οποιαδήποτε πηγή φωτός. Αυτή η τεχνολογία έχει ωφελήσει το περιβάλλον, καθώς μειώνει την ανάγκη για απόρριψη μπαταριών και προάγει τη χρήση ανανεώσιμων πηγών ενέργειας.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 44mm |
| πάχος | 13mm |
| βάρος | 157gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | Solar |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300.jpg)
-300x300w.jpg)

%20(1)-300x300w.jpg)


-300x300w.jpg)



-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)