CITIZEN Tsuyosa 37mm Αυτόματο Ρολόι Μπλε Καντράν NJ0200-50M

-1000x1000h.jpg)
-1000x1000w.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
Νέο

-80x80h.jpg)
-80x80w.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
CITIZEN Tsuyosa 37mm Αυτόματο Ρολόι Μπλε Καντράν NJ0200-50M
Επίσημοι Μεταπωλητές
328,00€
349,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
264,52€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: NJ0200-50M
Ρολόι αυτόματο της Citizen με κάσα 37χιλ. από ασημί ανοξείδωτο ατσάλι και μπλε καντράν με ένδειξη μέρα & ημερομηνία . Το δέσιμο γίνεται με ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ. Αδιάβροχο στα 50m (πλύσιμο χεριών - κρύο ντουζ).Διαθέτει αυτόματο μηχανισμό και έχει αυτονομία 40 ωρών όταν το ρολόι βρίσκετε σε αδράνεια.
Επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας 3 χρόνια με ισχύ σε όλη την ΕΕ
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 37mm |
| πάχος | 11,7mm |
| βάρος | 120gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 3 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

%20(1)-300x300w.jpg)


-300x300w.jpg)



-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)