CITIZEN Tsuyosa 60 Αυτόματο Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ NK0020-55E






-1000x1000.jpg)
Αυτόματο






-80x80.jpg)
CITIZEN Tsuyosa 60 Αυτόματο Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ NK0020-55E
Επίσημοι Μεταπωλητές
417,00€
439,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
336,29€
- Stock: Παράδοση σε 4-10 μέρες
- Κωδικός: NK0020-55E
Η δημοφιλής σειρά TSUYOSA της CITIZEN επιστρέφει με νέο εσωτερικό μηχανισμό Caliber 8310, προσφέροντας 60 ώρες αποθεματικό ενέργειας για απόλυτη αξιοπιστία. Το καντράν σε στυλ guilloché χαρίζει εκλεπτυσμένη αισθητική, ενώ το μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι με πολλαπλούς κρίκους εξασφαλίζει κορυφαία άνεση στον καρπό.
Διαθέτει κρύσταλλο ζαφειριού με μεγεθυντικό φακό στο παράθυρο ημερομηνίας, φωταύγεια σε δείκτες και ενδείξεις, διάφανη πίσω πλευρά και κορώνα στη θέση 4 για κομψό προφίλ.
Η κάσα 40 mm από ανοξείδωτο ατσάλι και το μαύρο guilloché καντράν αποπνέουν διαχρονική φινέτσα, ενώ η αντοχή στο νερό 5 bar το καθιστά ιδανικό για κάθε ημέρα.
Citizen Tsuyosa – Δύναμη, κομψότητα και αξιοπιστία σε κάθε λεπτομέρεια.
Αυτονομια μηχανισμού :60 ώρες
Επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας 3 χρόνια
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 11,7mm |
| βάρος | 141gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

%20(1)-300x300w.jpg)


-300x300w.jpg)



-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)