CITIZEN Tsuyosa Shore Αυτόματο Ρολόι Μπλε Καντράν NJ0231-56L


-1000x1000h.jpg)

-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)


-80x80h.jpg)

-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: NJ0231-56L
Το CITIZEN TSUYOSA Shore Collection NJ0231-56L φέρνει έναν πιο sporty και καλοκαιρινό χαρακτήρα στη δημοφιλή σειρά TSUYOSA, συνδυάζοντας μοντέρνο design με αυξημένη αντοχή και καθημερινή πρακτικότητα. Το εντυπωσιακό μπλε καντράν σε συνδυασμό με τη στεφάνη diver style και το ανοξείδωτο ατσάλινο μπρασελέ δημιουργούν ένα δυναμικό automatic ρολόι ιδανικό τόσο για casual όσο και για πιο sophisticated εμφανίσεις.Η νέα Shore Collection σχεδιάστηκε για όσους αναζητούν ένα automatic ρολόι που μπορεί να τους συνοδεύσει παντού, από την πόλη μέχρι τις καλοκαιρινές αποδράσεις. Σε αντίθεση με τα προηγούμενα μοντέλα TSUYOSA, η σειρά Shore διαθέτει στεγανότητα 10 bar, επιτρέποντας άνετα χρήση στη θάλασσα ή στην πισίνα. Η περιστρεφόμενη στεφάνη και το sapphire crystal με anti-reflective coating ενισχύουν τον sport χαρακτήρα και την premium αίσθηση του ρολογιού.Στο εσωτερικό του βρίσκεται ο αξιόπιστος automatic μηχανισμός Citizen Caliber 8210 με δυνατότητα χειροκίνητου κουρδίσματος και αυτονομία περίπου 42 ωρών. Η διάφανη πλάτη κάσας αποκαλύπτει τον μηχανισμό, προσθέτοντας μηχανική αισθητική σε ένα σύγχρονο και versatile ρολόι για κάθε στιγμή της ημέρας.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Μοντέλο: NJ0231-56L
Συλλογή: Citizen TSUYOSA Shore
Μηχανισμός: Automatic Caliber 8210
Απόκλιση ακρίβειας: -20 / +40 sec ανά ημέρα
Αυτονομία: περίπου 42 ώρες
Κρύσταλλο: Sapphire glass με anti-reflective coating
Καντράν: Μπλε
Κάσα: Ανοξείδωτο ατσάλι
Διάμετρος κάσας: 40 mm
Πάχος κάσας: 12.5 mm
Στεφάνη: Περιστρεφόμενη diver bezel
Πλάτη κάσας: Βιδωτή με διάφανο glass back
Αδιάβροχο: 10 BAR / 100m
Μπρασελέ: Ανοξείδωτο ατσάλι με safety folding clasp
Βάρος: 149 g
EAN: 4974374349408
Επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας 3 χρόνια με ισχύ σε όλη την ΕΕ
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 12,5mm |
| βάρος | 148gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 3 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |


-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

%20(1)-300x300w.jpg)


-300x300w.jpg)



-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)