FESTINA Ρολόι Χρονογράφος Ανδρικό Μαύρο Δερμάτινο λουράκι F16760/4




FESTINA Ρολόι Χρονογράφος Ανδρικό Μαύρο Δερμάτινο λουράκι F16760/4
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
136,00€
152,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
109,68€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F16760/4
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 43.5mm |
| πάχος | 11.6mm |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | miyota quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)