SWATCH PURPLETWIST Ρολόι Πολύχρωμο λουράκι Σιλικόνης LW169




SWATCH PURPLETWIST Ρολόι Πολύχρωμο λουράκι Σιλικόνης LW169
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
70,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
56,45€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LW169
Το Swatch PURPLETWIST (LW169) είναι έτοιμο να χορέψει σε ρυθμούς twist με παιχνιδιάρικο και groovy στυλ. Ο συνδυασμός ανοιχτού και σκούρου μωβ σε δυναμικό print δημιουργεί ένα off-center σχέδιο γεμάτο κίνηση και χαρακτήρα. Το λευκό καντράν λειτουργεί ως ιδανική ισορροπία, αναδεικνύοντας τα χρώματα και προσφέροντας καθαρή, ευανάγνωστη ώρα. Ένα fun και εκφραστικό ρολόι, ιδανικό για καθημερινές εμφανίσεις με ενέργεια και προσωπικότητα.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 25mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

















