SWATCH BLUEBOOST Unisex Ρολόι Μαύρο Λουρί Σιλικόνης SUOB165




SWATCH BLUEBOOST Unisex Ρολόι Μαύρο Λουρί Σιλικόνης SUOB165
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
95,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
76,61€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOB165
Το Swatch BLUEBOOST (SUOB165) ξεχειλίζει από ενέργεια και είναι πάντα έτοιμο για δράση. Το ημιδιαφανές ανοιχτό μπλε καντράν Swatch Boost χαρίζει δυναμική εμφάνιση και σύγχρονο χαρακτήρα. Το λουράκι διπλής όψης προσθέτει έξυπνη αντίθεση, με μαύρο χρώμα στην επάνω πλευρά και ανοιχτό μπλε στην κάτω, προσφέροντας άνεση και sporty στυλ. Ένα ρολόι ιδανικό για καθημερινή χρήση, που συνδυάζει κίνηση, χρώμα και μοντέρνα αισθητική.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |















