SWATCH SQUARED OFF Ρολόι Γκρι Λουράκι Σιλικόνης SO34M701




-1000x1000.jpg)




-80x80.jpg)
SWATCH SQUARED OFF Ρολόι Γκρι Λουράκι Σιλικόνης SO34M701
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
88,71€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SO34M701
Αυτό το ρολόι έχει τετράγωνη, ματ σκούρα γκρι Bioceramic κάσα με βιολογικής προέλευσης τζάμι από άκρο σε άκρο, επιτρέποντας πλάγια θέα στο ανάγλυφο μαύρο καντράν. Το καντράν έχει τυπωμένους πορτοκαλί αριθμούς, πορτοκαλί ωροδείκτη και λεπτοδείκτη με εφέ που λάμπει στο σκοτάδι, γκρι δείκτη δευτερολέπτων καθώς και παράθυρο ένδειξης ημέρας και ημερομηνίας στη θέση 3. Ένα ανάγλυφο, ματ σκούρο γκρι λουράκι με ματ σκούρο γκρι θηλάκι και ματ σκούρο γκρι Bioceramic κούμπωμα, ολοκληρώνει το ρολόι.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | βιοκεραμικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | γκρι |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33.2mm |
| πάχος | 10,5mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |

















-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)