SWATCH REVEALED IN THE DEPTHS Unisex Ρολόι Μπεζ Λουρί Σιλικόνης SO29K119








SWATCH REVEALED IN THE DEPTHS Unisex Ρολόι Μπεζ Λουρί Σιλικόνης SO29K119
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SO29K119
Το Swatch SO29K119 είναι ένα unisex ρολόι με μοντέρνο, minimal design και διαφανές μπεζ καντράν με διακριτικούς τυπωμένους κύκλους. Οι κόκκινες λεπτομέρειες δίνουν ένταση στο σύνολο, ενώ ο κόκκινος ωροδείκτης και λεπτοδείκτης με φωσφορίζον εφέ βοηθούν στην ανάγνωση της ώρας σε χαμηλό φωτισμό. Ο λευκός δείκτης δευτερολέπτων ολοκληρώνει ένα καθαρό, σύγχρονο look. Η διάφανη ματ μπεζ κάσα βιολογικής προέλευσης με βιολογικής προέλευσης τζάμι και το ματ μπεζ λουράκι προσφέρουν άνετη εφαρμογή για κάθε μέρα. Ιδανική επιλογή για όσους θέλουν ένα Swatch με ήρεμο χρώμα και ξεχωριστές λεπτομέρειες.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μπεζ |
| χρώμα λουριού | μπεζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |










-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)