SWATCH PIERCED EDGE Ρολόι Μαύρο Λουράκι Σιλικόνης SO34B100





-1000x1000.jpg)





-80x80.jpg)
SWATCH PIERCED EDGE Ρολόι Μαύρο Λουράκι Σιλικόνης SO34B100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
88,71€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SO34B100
Αυτό το ρολόι ξεχωρίζει χάρη στην τετράγωνη, μαύρη ματ κάσα Bioceramic με τζάμι βιολογικής προέλευσης από άκρου σε άκρο και μαύρη ματ κορώνα Bioceramic. Ο κίτρινος ωροδείκτης, ο ροζ λεπτοδείκτης και ο μπλε δείκτης δευτερολέπτων δείχνουν την ώρα και στο μαύρο καντράν και το μαύρο ματ λουράκι με το μαύρο ματ θηλάκι και το μαύρο ματ κούμπωμα Bioceramic είναι γραμμένη η φράση «Rules do not apply» (Δεν υπάρχουν κανόνες).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | βιοκεραμικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33.2mm |
| πάχος | 10,5mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |
















-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)