SWATCH CAMOFLOWER GREEN ΡΟΛΟΙ Πράσινο Λουράκι Σιλικόνης SB05G104








SWATCH CAMOFLOWER GREEN ΡΟΛΟΙ Πράσινο Λουράκι Σιλικόνης SB05G104
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SB05G104
Αυτό το λουλουδένιο ρολόι είναι μια δημιουργική εκδοχή του τυπωμένου μοτίβου καμουφλάζ στο λουράκι σε ματ πράσινο χρώμα. Η κάσα βιολογικής προέλευσης αυτού του ρολογιού με τα λουλούδια είναι επίσης σε πράσινο ματ χρώμα και περιλαμβάνει διαφανές και πολύχρωμο καντράν με εκτύπωση και με μαύρους δείκτες που λάμπουν στο σκοτάδι.
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση σε θάλασσα / πισίνα).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πράσινο |
| χρώμα λουριού | πράσινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 47mm |
| πάχος | 11.7mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός χαλαζίας |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπορσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |










-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)