SWATCH CRUSHING ORANGE Ρολόι Πορτοκαλί Λουράκι Βιολογικής προέλευσης SB05O102
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
SWATCH CRUSHING ORANGE Ρολόι Πορτοκαλί Λουράκι Βιολογικής προέλευσης SB05O102
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
115,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
92,74€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SB05O102
Αυτό το μεγάλο πορτοκαλί ρολόι από υλικά βιολογικής προέλευσης ξεχωρίζει χάρη στην ειδική τεχνική χάραξης που προσδίδει στο καφέ καντράν του την χαρακτηριστική του λάμψη. Η πορτοκαλί ματ κάσα, το λουράκι και τα θηλάκια ολοκληρώνουν το εντυπωσιακό look.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | καφέ |
| χρώμα λουριού | πορτοκαλί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 47mm |
| πάχος | 11.75mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
-300x300h.jpg)



-300x300.jpg)

-300x300w.jpg)

-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)