SWATCH LIGHT TASTE ΡΟΛΟΙ Μαύρο Λουρί Σιλικόνης SO27b114










SWATCH LIGHT TASTE ΡΟΛΟΙ Μαύρο Λουρί Σιλικόνης SO27b114
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
125,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
100,81€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SO27b114
Τα Swatch Big Bold εξακολουθούν να κάνουν τις πιο δυνατές, αναπάντεχες και πρωτοφανείς δηλώσεις. Από την Big επιστροφή τους, έως την Bold φθινοπωρινή σεζόν, μια νέα απόχρωση του χρυσού εφέ solar spectrum συναντά τα αειθαλή κλασικά ασπρόμαυρα σχέδια. Tο νεότερο μέλος της οικογένειας Swatch, φέρνει μια νέα, πανίσχυρη, πιο κοσμοπολίτικη ενέργεια με μητροπολιτικό χαρακτήρα. Είναι εύκολο να το φανταστείς στους καρπούς των δυναμικών, αποφασιστικών και γεμάτων θετική ενέργεια ατόμων. Όλων εκείνων που αγαπούν πραγματικά τη ζωή και την απολαμβάνουν στο έπακρο, κάνοντας έντονες, ζωηρές και απελευθερωμένες δηλώσεις. Χωρίς φυσικά να χάνουν την αίσθηση του χιούμορ τους.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | διαφανές |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 47mm |
| πάχος | 11.75mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός χαλαζίας |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπορσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |









-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)