SWATCH NEON JELLY Χρονογράφος Unisex Ματ Διάφανο Λουράκι Σιλικόνης SB02K100
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
SWATCH NEON JELLY Χρονογράφος Unisex Ματ Διάφανο Λουράκι Σιλικόνης SB02K100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
165,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
133,06€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SB02K100
Αυτό το μεγάλου μεγέθους ρετρό ρολόι εμπνέεται από ένα Swatch CHRONO της δεκαετίας του ‘90: το JELLY STAG (SCK104). Τα χαρακτηριστικά που το κάνουν να ξεχωρίζει είναι τα πολλά και ζωηρά χρώματα του καντράν με την ταχυμετρική κλίμακα, στοιχεία που συμπληρώνονται από τον πορτοκαλί ωροδείκτη και λεπτοδείκτη και τον κίτρινο δείκτη δευτερολέπτων που λάμπουν στο σκοτάδι. Το ρολόι διαθέτει διαφανή ματ κάσα και στεφάνη με πορτοκαλί κορώνα, κίτρινα κουμπιά πίεσης και μια λεπτομέρεια στη στεφάνη. Το σχέδιο ολοκληρώνεται με το διαφανές ματ ανάγλυφο λουράκι με τα ταιριαστά θηλάκια και το κίτρινο μισό κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | διάφανο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 47mm |
| πάχος | 14mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)










-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)