TISSOT T-Classic Carson Premiun Gent Moonphase Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1224231103300
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
TISSOT T-Classic Carson Premiun Gent Moonphase Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1224231103300
425,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
342,74€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: T1224231103300
Το Tissot Carson, ένα αριστούργημα ωρολογοποιίας που μπορείς να το φοράς οπουδήποτε και σε κάθε περίσταση, είναι ο ιδανικός σύντροφος για να κάνεις κάθε στιγμή κορυφαίο σημείο της ζωής σου. Με την κομψή σχεδίασή της, τη σίγουρη γεύση και τις ενδείξεις φάσης του φεγγαριού, η νέα συλλογή Tissot Carson Premium Gent Moonphase αποτελεί επιτυχία κάθε φορά.
Πληροφορίες μηχανισμού:Ελβετικός quartz με 3 ρουμπίνια
Λειτουργιες:EOL (ένδειξη τέλους ζωής μπαταρίας),φάσεις σελήνης
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 7,6mm |
| βάρος | 110gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)