TISSOT T-Classic Classic Dream Swissmatic Chronograph Ρολόι Ασημί/Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1294072203101
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
Αυτόματο
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
TISSOT T-Classic Classic Dream Swissmatic Chronograph Ρολόι Ασημί/Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1294072203101
575,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
463,71€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: T1294072203101
Σκοπός του Tissot Classic Dream είναι να προτείνει ένα κομψό και κλασικό ρολόι για καθημερινή εμφάνιση σε ασυναγώνιστη τιμή. Το ρολόι τροφοδοτείται από την κίνηση Swissmatic που προσφέρει έως και 3 ημέρες απόθεμα ισχύος, όταν οι περισσότερες αυτόματες κινήσεις έχουν απόθεμα ισχύος περίπου 40 ωρών. Αυτή η αυτόματη κίνηση περιέλιξης ρυθμίζεται από ένα ελατήριο Nivachron με εξαιρετική μαγνητική αντίσταση. Επιπλέον, το καντράν είναι ντυμένο με ειδικά ευρετήρια, χωρισμένο σε τέσσερα μέρη, δίνοντας μοναδικό σχέδιο στο ρολόι.
Πληροφορίες μηχανισμού :Ελβετικός αυτόματος με 19 ρουμπίνια,
Λειτουργίες :Παντενταρισμένο ελατήριο ζυγοστάθμισης Nivachron,απόθεμα ενέργειας έως 72 ώρες
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά, ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | χρυσό, ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 11,5mm |
| βάρος | 150gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)