TISSOT T-Classic PRX 40mm Ρολόι Ανδρικό Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1374103302100
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
TISSOT T-Classic PRX 40mm Ρολόι Ανδρικό Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1374103302100
495,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
399,19€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: T1374103302100
Το 1978 γεννήθηκε το Tissot PRX, το 2021 γιορτάζουμε την επιστροφή του. Το νέο Tissot PRX, το ρολόι για όσους έχουν πάθος για τη σχεδίαση και το μάτι για την εφευρετικότητα. Ανακαλύψτε τώρα το ολοκαίνουργιο Tissot PRX, ο υποβλητικός και λεπτός σχεδιασμός του το καθιστά ασυμβίβαστο απαραίτητο για όλους τους λάτρεις του σχεδιασμού.
Πληροφορίες μηχανισμού:Ελβετικός quartz με 3 ρουμπίνια
Λειτουργιες:EOL (ένδειξη τέλους ζωής μπαταρίας)
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 10,4mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)