TISSOT T-Classic Tradition Ρολόι Ανδρικό Καφέ Δερμάτινο Λουράκι T0636101603800
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
TISSOT T-Classic Tradition Ρολόι Ανδρικό Καφέ Δερμάτινο Λουράκι T0636101603800
315,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
254,03€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: T0636101603800
Η οικογένεια Tissot Tradition δίνει στην υπερσύγχρονη ωρολογοποιία έναν υπαινιγμό νοσταλγίας με vintage στυλ τέλεια ισορροπημένο με κλασικές λεπτομέρειες και διακριτικά φινιρίσματα. Αυτά συμπληρώνονται από στοιχεία σχεδίασης όπως η διακόσμηση με γκιλότσες σε μοντέλα βραχιολιών και μια απαλά κυρτή θήκη. Ένα κλασικό ανδρικό ρολόι που θα παραμείνει διαχρονικό στον καρπό.
Πληροφορίες μηχανισμού:Ελβετικός quartz με 3 ρουμπίνια
Λειτουργιες: EOL (ένδειξη τέλους ζωής μπαταρίας),ημερομηνία
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά, ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 7,5mm |
| βάρος | 56gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)