TISSOT T-Sport PRC 200 Chronograph Ρολόι Ανδρικό Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1144171104700
-1000x1000h.png)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000w.jpg)

-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.png)
-80x80.jpg)
-80x80w.jpg)

-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: T1144171104700
Αυτή η συλλογή έχει ένα ρολόι για όλους, από σπορ μέχρι αληθινά κλασικά. Σίγουρα θα βρείτε το τέλειο ταίρι σας στην οικογένεια Tissot PRC 200. Μετά την τεράστια επιτυχία της αθλητικής σειράς Tissot PRS200, η Tissot αποφάσισε να δημιουργήσει ένα αθλητικό ρολόι επίσης αδιάβροχο στα 20 bar (200 m / 660 πόδια) αλλά με πιο κλασική εμφάνιση και αίσθηση: το Tissot PRC200. Το μειωμένο πλαίσιο σημαίνει ότι το καντράν φαίνεται πολύ μεγάλο, προσφέροντας σαφή ανάγνωση της ώρας. Αυτή η αναγνωσιμότητα τονίζεται με τη χρήση superluminova για τους δείκτες και τα χέρια.Το μοντέλο διαθέτει μια κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 316L με επικάλυψη από ασημί PVD και ένα άψογο καντράν σε μπλε χρώμα.
Λειτουργίες:EOL (ένδειξη τέλους ζωής μπαταρίας), κεντρικός δείκτης χρονογράφου 60 δευτερολέπτων, μετρητές 30 λεπτών και 1/10 του δευτερολέπτου, λειτουργίες ADD και SPLIT
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 43mm |
| πάχος | 12mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)