TISSOT T-Sport Seastar 1000 Χρονογράφος Ρολόι Ανδρικό Μαύρο Καουτσούκ/Συνθετικό Λουράκι T1204171704100
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: T1204171704100
Το συγκεκριμένο Tissot Seastar είναι ένα κλασικό και κομψό ρολόι. Με το μαύρο συνθετικό λουράκι , το μπλε ντεγραντέ καντράν και την ένδειξη ημερομηνίας, εκπέμπει κομψότητα και στυλ. Διαθέτει επίσης κίνηση quartz της Ελβετίας για ακριβή χρονομέτρηση, κάνοντάς το μια αξιόπιστη και πρακτική επιλογή.Αυτό το ρολόι είναι αδιάβροχο έως και 300 μέτρα, καθιστώντας το κατάλληλο για λάτρεις των θαλάσσιων σπορ και δύτες. Το ανθεκτικό στις γρατσουνιές κρύσταλλο ζαφείρι προσθέτει ανθεκτικότητα και μακροζωία στα ήδη εντυπωσιακά χαρακτηριστικά του, καθιστώντας το μια εξαιρετική επένδυση για όσους αναζητούν ένα υψηλής ποιότητας και ευέλικτο ρολόι.
Λειτουργιες:EOL (ένδειξη τέλους ζωής μπαταρίας), κεντρικός δείκτης χρονογράφου 60 δευτερολέπτων, μετρητές 30 λεπτών και 1/10 του δευτερολέπτου, λειτουργίες ADD και SPLIT
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 45.5mm |
| πάχος | 12,8mm |
| αδιάβροχο | 300m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | swiss quartz chronograph |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

-300x300w.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)