CASIO Collection Solar Ρολόι Ανδρικό Μαύρο καουτσούκ λουράκι AQ-S810W-1AVEF

CASIO Collection Solar Ρολόι Ανδρικό Μαύρο καουτσούκ λουράκι AQ-S810W-1AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
68,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
54,84€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: AQ-S810W-1AVEF
Casio ρολόι με πλαίσιο και μαύρο λουράκι από καουτσούκ. Το ρολόι έχει μαύρο καντράν, ασημί φωσφορούχους δείκτες & ενδείξεις Αδιάβροχο στα 10μ(Κολύμβηση - Θαλάσσια Σπορ).
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Ημερομηνία, Ημέρα, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι
Ηλιακή φόρτιση
ακρίβειας 1/100 δευτερολέπτου
Ένδειξη παγκόσμιας ώρας
αντίστροφης μέτρησης
Επαναλαμβανόμενο
Πλήρες αυτόματο ημερολόγιο
Ένδειξη ώρας σε 12ωρη/24ωρη βάση
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό, ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 46.6mm |
| πάχος | 13,8mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Ημερομηνία, Ημέρα, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι Ηλιακή φόρτιση ακρίβειας 1/100 δευτερολέπτου Ένδειξη παγκόσμιας ώρας αντίστροφης μέτρησης Πλήρες αυτόματο ημερολόγιο Ένδειξη ώρας σε 12ωρη/24ωρη βάση |

-300x300.jpg)







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


