CASIO Vintage Ρολόι Unisex Γκρι ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ AQ-800EB-2AEF






CASIO Vintage Ρολόι Unisex Γκρι ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ AQ-800EB-2AEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
91,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
73,39€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: AQ-800EB-2AEF
Casio ρολόι με πλαίσιο και μπρασελέ από συμπαγές ανοξείδωτο ατσάλι. Το ρολόι έχει μπλε σκούρο αναλογικό καντράν, ασημί δείκτες & ενδείξεις αλλά και ψηφιακό .Αδιάβροχο στα 30μ(Τυχαία επαφή με το νερό).
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι, Ένδειξη δεύτερης ώρας
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό, ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 32.1mm |
| πάχος | 8,7mm |
| βάρος | 52gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα με κλιπ |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | Δεύτερη ζώνη ώρας Λειτουργία χρονόμετρου - 1/100 sec. - 1 ώρα Αυτόματο ημερολόγιο με ημερομηνία, ημέρα και μήνα Μορφή 12/24 ωρών |



-300x300h.jpg)



-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


