SWATCH NEON FLUMOTIONS Ρολόι Πολύχρωμο Λουράκι Σιλικόνης SS08S101

-1000x1000.jpg)




-80x80.jpg)



SWATCH NEON FLUMOTIONS Ρολόι Πολύχρωμο Λουράκι Σιλικόνης SS08S101
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SS08S101
Αυτό το ρετρό εξαιρετικά λεπτό ρολόι είναι εμπνευσμένο από ένα Swatch GENT της δεκαετίας του ‘80: το συλλεκτικό FLUMOTIONS (GN102). Το πολύχρωμο καντράν έχει μαύρο ωροδείκτη και ροζ λεπτοδείκτη μέσα σε μία ματ διαφανή μπλε βιολογικής προέλευσης κάσα με βιολογικής προέλευσης τζάμι. Το ματ κίτρινο κάτω λουράκι και το ματ ροζ πάνω λουράκι έχουν πολύχρωμο σχέδιο και συμπληρώνονται από ένα ματ διαφανές θηλάκι και ματ διαφανές κίτρινο κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 4,3mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)


-300x300.jpg)








-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)