TISSOT T-Classic Gentleman Ρολόι Ανδρικό Καφέ Δερμάτινο Λουράκι T1274101605101
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
TISSOT T-Classic Gentleman Ρολόι Ανδρικό Καφέ Δερμάτινο Λουράκι T1274101605101
425,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
342,74€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: T1274101605101
Το ρολόι Tissot Gentleman είναι το τέλειο καθημερινό αξεσουάρ για τον δραστήριο και σύγχρονο άνδρα. Ένα κλασικά κομψό ρολόι που ταιριάζει με κάθε εμφάνιση. Το Tissot Gentleman διατίθεται σε τρία καντράν (μαύρο, μπλε και ασημί), όλα διακοσμημένα με γυαλιστερούς και σατινέ δείκτες ώρας, δείκτες ώρας και λεπτών, εξαιρετικά λεπτό δεύτερο χέρι για ακρίβεια και παράθυρο ημερομηνίας.
Πληροφορίες μηχανισμού:Ελβετικός quartz με 3 ρουμπίνια
Λειτουργιες:EOL (ένδειξη τέλους ζωής μπαταρίας)
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά, ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 8,5mm |
| βάρος | 70gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)