TISSOT T-Classic PRX 40mm Powermatic 80 Ρολόι Ανδρικό Μπλε Δερμάτινο λουράκι T1374071604100



-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)



-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: T1374071604100
Αν ψάχνετε για ένα λεπτό, ομαλό ρολόι με αυθεντικό αίσθημα της δεκαετίας του '70, δεν χρειάζεται να ψάξετε περισσότερο από το PRX Powermatic 80. Δημιουργημένο για όσους έχουν μάτι για σχεδιασμό και εξοπλισμένο με χαρακτηριστικά του εικοστού πρώτου αιώνα σε μια θήκη Tissot από το 1978, το PRX είναι ένα απαραίτητο αντικείμενο στη λίστα επιθυμιών κάθε λάτρη των ρολογιών. Το αυτόματο κίνημα Powermatic 80 παρέχει αξιοπιστία και ακρίβεια χάρη στην καινοτόμο ελατηρίου Nivachron. Με 80 ώρες αποθήκευσης ενέργειας, είναι ένα σύγχρονο κίνημα σχεδιασμένο για να ανταποκριθεί στους απασχολημένους τρόπους ζωής.
Πληροφορίες μηχανισμού:Ελβετικός αυτόματος με 23 ρουμπίνια
Λειτουργιες:απόθεμα ενέργειας έως 80 ώρες,παντενταρισμένο ελατήριο ζυγοστάθμισης Nivachron
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 10,9mm |
| βάρος | 64gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |


-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)