TISSOT T-Sport Seastar 1000 Powermatic 80 Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1208071105100
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: T1208071105100
Αυτή η ενημερωμένη έκδοση μιας από τις κύριες συλλογές της Tissot παρουσιάζει τώρα μια επιλογή περιβλήματος 40 mm με το Powermatic 80 στην καρδιά της. Για αυτή τη νέα έκδοση, το περίβλημα έχει υποστεί μια λεπτή μεταμόρφωση, ενσωματώνοντας μια εγκοπή κατά μήκος των άκρων της θήκης, με αποτέλεσμα μια πιο συμπαγή και εκλεπτυσμένη εμφάνιση. Αυτά τα ρολόγια είναι ιδανικά για όσους αναζητούν ένα σπορ αλλά ισχυρό αξεσουάρ, προσφέροντας αντοχή στο νερό έως και 1000 πόδια (300 μέτρα) και βελτιωμένη ορατότητα σε συνθήκες χαμηλής έντασης χάρη στους δείκτες και τους δείκτες ώρας με επένδυση Super-LumiNova®. Αυτή η έκδοση διαθέτει πέντε διαφορετικά μοντέλα, που ποικίλλουν σε χρώματα καντράν και φινιρίσματα από ανοξείδωτο ατσάλι έως συνδυασμούς δίχρωμων, συμπεριλαμβανομένων μοναδικών μπλε έως μαύρων διαβαθμίσεων και αποκλειστικών επιλογών με μαύρη επίστρωση PVD. Κάθε παραλλαγή προσφέρει μια μοναδική αισθητική, διατηρώντας παράλληλα την χαρακτηριστική σπορ αλλά και τολμηρή γοητεία της συλλογής.
Πληροφορίες Μηχανισμού:POWERMATIC 80.111
Caliber 11 1/2'''
Power reserve 80hrs
Λειτουργιες:Διατήρηση της ενέργειας έως 80 ώρες,Παντενταρισμένο ελατήριο ζυγοστάθμισης Nivachron
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | γκρι |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 12,5mm |
| αδιάβροχο | 300m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)