SWATCH SKINAZULI Unisex Ρολόι Μπλε Λουρί Σιλικόνης SVON104




SWATCH SKINAZULI Unisex Ρολόι Μπλε Λουρί Σιλικόνης SVON104
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SVON104
Το Swatch SKINAZULI (SVON104) αποπνέει ανώτερη κομψότητα με ultra-thin σχεδιασμό και βαθύ μπλε χαρακτήρα. Η εξαιρετικά λεπτή σκούρα μπλε κάσα ταιριάζει απόλυτα με το καντράν σε αντίστοιχη απόχρωση με ηλιοβασιλεμένο φινίρισμα. Τα χρυσαφί Swatch Appliques προσθέτουν διακριτική λάμψη, αναβαθμίζοντας το minimal design με μια πινελιά πολυτέλειας. Ένα εκλεπτυσμένο ρολόι για όσους αγαπούν τη λεπτότητα, την απλότητα και το σύγχρονο στυλ.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |












