SWATCH LE FILS DE L'HOMME BY RENE MAGRITTE Ρολόι Unisex πολύχρωμο λουράκι σιλικόνης SUOZ350
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000w.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80w.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
SWATCH LE FILS DE L'HOMME BY RENE MAGRITTE Ρολόι Unisex πολύχρωμο λουράκι σιλικόνης SUOZ350
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
88,71€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOZ350
Το LE FILS DE L'HOMME BY RENÉ MAGRITTE περιλαμβάνει το έργο του υπερρεαλιστή καλλιτέχνη René Magritte Le Fils de l'homme (Ο υιός του ανθρώπου) εκτυπωμένο στην όψη του πολύχρωμου καντράν, της κάσας και του λουριού. Η πίσω πλευρά του λουριού παίζει με τον υπερρεαλιστικό χαρακτήρα του έργου του με τη φράση «Ceci est une Swatch avec une pomme». («Αυτό είναι ένα Swatch με ένα μήλο»). Στη θηλιά είναι επίσης εκτυπωμένο το όνομα του καλλιτέχνη. Le Fils de l’homme (1964), oil on canvas, 116 x 89 cm (Collection privée). © Succession René Magritte - SABAM, Belgium, 2023 / BKW Editions
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ (κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
-300x300.jpg)



-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)