TISSOT T-Sport Seastar 1000 Powermatic 80 Ρολόι Ανδρικό Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1204071108101
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000w.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
Αυτόματο
-80x80h.jpg)
-80x80w.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
TISSOT T-Sport Seastar 1000 Powermatic 80 Ρολόι Ανδρικό Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ T1204071108101
895,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
721,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: T1204071108101
Το Tissot Seastar 1000 συνδυάζει στυλ και επιδόσεις χωρίς συμβιβασμούς. Με αντοχή στο νερό έως 30 bar (300 m/ 1000 ft), βιδωτή κορώνα και καπάκι, είναι το απόλυτο ρολόι θαλάσσιων σπορ, τώρα σε συνδυασμό με την ενέργεια του μηχανισμού Powermatic 80 προσφέροντας έως και 80 ώρες εξοικονόμησης ισχύος όταν οι περισσότεροι αυτόματοι μηχανισμοί διαθέτουν περίπου 40 ώρες.
Πληροφορίες Μηχανισμού:POWERMATIC 80.111
Caliber 11 1/2'''
Power reserve 80hrs
Λειτουργιες:Διατήρηση της ενέργειας έως 80 ώρες
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | γκρι |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 43mm |
| πάχος | 12.7mm |
| αδιάβροχο | 300m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300w.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)