CASIO Collection Dual Τime Ρολόι Χρυσό Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ AQ-230GA-5AMQYES
-1000x1000h.jpg)
CASIO Collection Dual Τime Ρολόι Χρυσό Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ AQ-230GA-5AMQYES
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
80,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
64,52€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: AQ-230GA-5AMQYES
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| χρώμα καντράν | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 30mm |
| πάχος | 8.1mm |
| βάρος | 47gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
-300x300h.jpg)




-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


