CASIO Collection Dual Τime Ρολόι Καφέ Δερμάτινο λουράκι AQ-230EGL-9AEF






CASIO Collection Dual Τime Ρολόι Καφέ Δερμάτινο λουράκι AQ-230EGL-9AEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
80,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
64,52€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: AQ-230EGL-9AEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| χρώμα λουριού | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό, ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 30mm |
| πάχος | 8,1mm |
| βάρος | 20gr |
| αδιάβροχο | ISO 22810 |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | Δεύτερη ωρα,Αυτόματο Ημερολόγιο.24/12 Ω |



-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)


-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


